HARRY POTTER MOVİE NİGHT


Düzenleyen
Bilkent Quidditch Topluluğu
Yer
Merkez Kampüs
Salon
FFB-22
Başlangıç
4 Mart 2016 - Cuma
Bitiş Tarihi
5 Mart 2016 - Cumartesi
Saat
20:00 - 06:00
GE250/251
20 Puan
Facebook Etkinliği
Facebook etkinliği için buraya tıkla!

Harry Potter’ın fantastik dünyasında bir gecelik bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? O zaman Bilkent Quidditch Topluluğu tam da senin için bir etkinlik düzenliyor. Geçen dönem yaptığımız film gecesine gelen yoğun ilgi ve geri bildirimleriniz için çok teşekkür ediyor ve 4 Mart Cuma gecesi düzenleyeceğimiz film gecemizde geri kalan 4 Harry Potter filmini beraber izlemeye davet ediyoruz, Hogwarts binaları arasında yapacağımız bilgi yarışmasına katılarak Harry Potter film serisi hakkındaki bilgini test edebilir ve kendi binanın bu çekişmeli yarışta bir adım daha öne geçmesine yardımcı olabilirsin. Tek yapman gereken binanı seçip bu eğlenceli gece için FF B-22'de 4 Mart Cuma gecesi bizimle olmak. İzlenecek filmler:
1- Harry Potter ve Felsefe Taşı
2- Harry Potter ve Sırlar Odası
3- Harry Potter ve Ateş Kadehi
4- Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Tarih: 4 Mart 2016 Cuma
Yer : FFB-22
Saat : 20.00
Güvenlik sebeplerinden dolayı etkinliğimiz sadece Bilkent öğrencilerine açıktır. Dışarıdan katılımcı alınmayacaktır.
Etkinliğimiz GE250/1 dersi kapsamında puanlıdır.

Are you ready for a one-night journey in the Harry Potter world? If so, Bilkent Quidditch Society is organising an event for you. The movie night that we organized last semester was perfect and we thank you so much for your deep interest and positive feedbacks and we invite you to watch the other 4 movies together. You can watch the 4 movies from Harry Potter film series, join our quizzes between the houses to test your knowledge about HP film series. All you have to do is choosing your Hogwarst house and join us on March 4 at 8 P.M. Movies will be watched:
1- Harry Potter and The Sorcerer's Stone
2- Harry Potter and The Chamber of Secrets
3- Harry Potter and The Goblet of Fire
4- Harry Potter and The Order of the Phoenix

Date : March 4, Friday
Place: FFB-22
Time: 20.00
Because of the security reasons the event will be only avaliable for Bilkent students. There will be no participants from outside.
GE250/1 points will be given to participants.