YÖNET'16


Düzenleyen
Mühendislik Topluluğu
Yer
Wyndham Ankara
Salon
Konferans Salonu
Başlangıç
27 Şubat 2016 - Cumartesi
Bitiş Tarihi
28 Şubat 2016 - Pazar
Saat
07:00 - 00:00
Ücret
40 TL
Facebook Etkinliği
Facebook etkinliği için buraya tıkla!

YÖNET Nedir?

Bilkent Üniversitesi Mühendislik Topluluğu'nun 10 yıldır düzenlediği yöneticilik ve liderlik kampıdır. Alanlarında en üst seviyelere ulaşmış yönetici ve liderlerin Türkiye çapından üniversite öğrencileriyle buluştuğu YÖNET, katılımcılarının yeni sektörler ve firmalar keşfetmesini, kendilerini geliştirmesini ve sosyal / kurumsal ağlarını genişletmesini sağlamayı hedeflemektedir.

 

YÖNET'16 Ne Zaman?

11. senesinde YÖNET, 27-28 Şubat 2016 tarihlerinde katılımcılara kapılarını açacak.

 

YÖNET'16 Nerede?

Bu sene YÖNET, Ace of Mice Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri tarafından Anadolu ve Karadeniz Bölgesi En İyi Toplantı Oteli Seçilen Wyndham Ankara'da gerçekleşecek. Bu lüks ve prestijli otelin en etkileyici özelliği, konferans salonundaki 360° Video Mapping teknolojisi sayesinde katılımcılara hiç yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşatabilmesi. Sizi nasıl bir ortamın beklediğini görmek için: https://vimeo.com/112148345

 

YÖNET'16'ya Kaç Kişi Geliyor?

Okul / bölüm / sınıf farkı olmaksızın, Türkiye çapından 600 üniversite öğrencisi bu sene YÖNET'te buluşacak.

 

YÖNET'16'ya Nasıl Katılabilirim?

YÖNET için katılım biletlerinizi, birçok şehirde ve üniversitede açılacak olan standlarımızdan, üniversitenizdeki YÖNET'16 Üniversite Liderlerinden veya online olarak websitemizden temin edebilirsiniz. Ayrıca YÖNET'in Üniversite Liderlerinden biri olup bilet satarak, diğer ödüllerin yanında etkinliğe indirimli / ücretsiz katılım hakkı kazanabilirsiniz. YÖNET'in hangi tarihlerde sizin üniversitenize geleceğini öğrenmek, online satışlar başladığında bilet almak veya YÖNET'16'nın Üniversite Liderlerinden biri olmak için yonet.mtbilkent.com adresini takipte kalın.

 

YÖNET'16 Katılımcılarını Neler Bekliyor?

- Birbirinden Değerli Konuşmacılarla 10 Liderlik Oturumu

- 2 İnteraktif Workshop

- Eğlenceli Yarışmalar, Sürpriz Ödüller

- Gün Boyu İkramlar

- YÖNET'16 Partisi

- Networking Kokteyli

- YÖNET Katılım Sertifikası

 

Bilet Satın Alımı: http://yonet.mtbilkent.com/bilet-satin-al/